Student UIC (1.0.0-beta1) - en to et translation catalogue (7 entries)

en: Default
et: Vaikimisi

en: General
et: Üldine

en: Maximum length
et: Maksimaalne pikkus

en: Pattern
et: Muster

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: The maximum length of the field in characters.
et: Välja maksimaalne pikkus sümbolites.

en: Field types
et: Väljade tüübid
