Student UIC (1.0.0-beta1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Default
eu: Lehenetsia

en: General
eu: Orokorra

en: Maximum length
eu: Luzera maximoa

en: Default value
eu: Balio lehenetsia

en: Field types
eu: Eremu motak
