Student UIC (1.0.0-beta1) - en to jv translation catalogue (5 entries)

en: Default
jv: Gawan

en: General
jv: Umum

en: Maximum length
jv: Dawa maksimal

en: Default value
jv: Biji gawan

en: The maximum length of the field in characters.
jv: Dawané field maksimum nang satuan karakter.
