Student UIC (1.0.0-beta1) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Default
km: លំនាំដើម

en: General
km: ទូទៅ​

en: Maximum length
km: ប្រវែង​អតិបរមា

en: Default value
km: តម្លៃ​លំនាំដើម

en: The maximum length of the field in characters.
km: ប្រវែង​អតិបរមា​របស់​វាល​គិត​ជា​តួអក្សរ ។
