Students (DB Example) (2.0.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ar: حذف

en: Age
ar: العمر

en: Edit
ar: تحرير

en: Name
ar: الاسم

en: Save
ar: حفظ

en: Add
ar: إضافة

en: @type: deleted %title.
ar: @type: %title حُذف.

en: About
ar: حول
