Students (DB Example) (2.0.1) - en to de translation catalogue (14 entries)

en: Delete
de: Löschen

en: Age
de: Alter

en: Edit
de: Bearbeiten

en: Save
de: Speichern

en: Add
de: Hinzufügen

en: operations
de: Operationen

en: Gender
de: Geschlecht

en: Male
de: Männlich

en: Female
de: Weiblich

en: @type: deleted %title.
de: @type: %title wurde gelöscht.

en: web site
de: Website

en: About
de: Über

en: display
de: anzeigen

en: No users found
de: Keine Benutzer gefunden
