Students (DB Example) (2.0.1) - en to es translation catalogue (13 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Age
es: Edad

en: Edit
es: Editar

en: Name
es: Nombre

en: Save
es: Guardar

en: Add
es: Agregar

en: operations
es: operaciones

en: Gender
es: Género

en: Male
es: Masculino

en: Female
es: Femenino

en: @type: deleted %title.
es: @type: eliminado %title.

en: About
es: Acerca de

en: Students
es: estudiantes
