Students (DB Example) (2.0.1) - en to et translation catalogue (11 entries)

en: Delete
et: Kustuta

en: Age
et: Vanus

en: Edit
et: Muuda

en: Name
et: Nimi

en: Save
et: Salvesta

en: Add
et: Lisa

en: Gender
et: Sugu

en: Male
et: Mees

en: Female
et: Naine

en: @type: deleted %title.
et: @type: %title kustutatud.

en: About
et: Programmist
