Students (DB Example) (2.0.1) - en to fi translation catalogue (10 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Age
fi: Ikä

en: Edit
fi: Muokkaa

en: Name
fi: Nimi

en: Save
fi: Tallenna

en: Add
fi: Lisää

en: operations
fi: toiminnot

en: Gender
fi: Sukupuoli

en: @type: deleted %title.
fi: @type: poistettiin %title.

en: About
fi: Tietoja
