Students (DB Example) (2.0.1) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Age
lv: Vecums

en: Edit
lv: Labot

en: Name
lv: Nosaukums

en: Save
lv: Saglabāt

en: Add
lv: Pievienot

en: @type: deleted %title.
lv: @type: dzēsts '%title'.

en: About
lv: Par
