Students (DB Example) (2.0.1) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Delete
os: Аппар

en: Edit
os: Раст кæнын

en: Name
os: Ном

en: Save
os: Ныффысс

en: Add
os: Бафтау
