Students (DB Example) (2.0.1) - en to se translation catalogue (6 entries)

en: Delete
se: Sihko

en: Edit
se: Rievdat

en: Name
se: Namma

en: Save
se: Vurke

en: Add
se: Lasit

en: About
se: Birra
