Students (DB Example) (2.0.1) - en to sk translation catalogue (9 entries)

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Age
sk: Vek

en: Edit
sk: Upraviť

en: Name
sk: Názov

en: Save
sk: Uložiť

en: Add
sk: Pridať

en: operations
sk: operácie

en: @type: deleted %title.
sk: @type: odstránené %title.

en: About
sk: Informácie o
