Students (DB Example) (2.0.1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Age
th: อายุ

en: Edit
th: แก้ไข

en: Save
th: บันทึก

en: Add
th: เพิ่ม

en: @type: deleted %title.
th: @type: ลบ %title.

en: About
th: เกี่ยวกับ
