Students (DB Example) (2.0.1) - en to vi translation catalogue (12 entries)

en: Delete
vi: Xóa

en: Age
vi: Tuổi

en: Edit
vi: Sửa

en: Name
vi: Tên

en: Save
vi: Lưu

en: Add
vi: Thêm

en: operations
vi: thao tác

en: Gender
vi: Giới tính

en: Male
vi: Nam

en: Female
vi: Nữ

en: @type: deleted %title.
vi: @type: đã xóa %title.

en: About
vi: Giới thiệu
