Students (DB Example) (2.0.2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Age
gu: ઉંમર

en: Edit
gu: સંપાદિત કરો

en: Name
gu: નામ

en: Save
gu: સાચવો

en: Add
gu: ઉમેરો

en: @type: deleted %title.
gu: @type: કાઢી નાખવામાં આવેલ %title.

en: About
gu: વિશે
