Students (DB Example) (2.0.2) - en to hi translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hi: मिटायें

en: Age
hi: उम्र

en: Edit
hi: संपादित करें

en: Name
hi: नाम

en: Save
hi: संरक्षित करें

en: Add
hi: जोड़ें

en: @type: deleted %title.
hi: @type: %title मिटाया गया

en: About
hi: के बारे में
