Students (DB Example) (2.0.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Age
id: Usia

en: Name
id: Nama

en: Save
id: Simpan

en: Add
id: Tambah

en: @type: deleted %title.
id: @type: menghapus %title.

en: About
id: Tentang
