Students (DB Example) (2.0.2) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Delete
ja: 削除

en: Age
ja: 年齢

en: Edit
ja: 編集

en: Name
ja: 名前

en: Save
ja: 保存

en: Add
ja: 追加

en: Gender
ja: 性別

en: Male
ja: 男性

en: Female
ja: 女性

en: @type: deleted %title.
ja: @type: %titleが削除されました。

en: About
ja: アバウト
