Students (DB Example) (2.0.2) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Age
ka: ასაკი

en: Edit
ka: რედაქტირება

en: Name
ka: სახელი

en: Add
ka: დამატება
