Students (DB Example) (2.0.2) - en to ml translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Age
ml: വയസ്സ്

en: Edit
ml: തിരുത്തുക

en: Name
ml: പേര്

en: Save
ml: സൂക്ഷിച്ചുവെക്കുക

en: Add
ml: ചേർക്കാൻ
