Students (DB Example) (2.0.2) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Delete
oc: Suprimir

en: Age
oc: Atge

en: Edit
oc: Modificar

en: Name
oc: Nom

en: Save
oc: Enregistrar

en: Add
oc: Apondre

en: Gender
oc: Sèxe

en: Male
oc: Òme

en: Female
oc: Femna

en: @type: deleted %title.
oc: @type  : %title suprimit.

en: About
oc: A prepaus
