Students (DB Example) (2.0.2) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Edit
sq: Ndrysho

en: Name
sq: Emri

en: Save
sq: Ruaj

en: @type: deleted %title.
sq: @type: u eleminua %title.

en: About
sq: Informacione
