Students (DB Example) (2.0.2) - en to ta translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ta: அழி

en: Age
ta: வயது

en: Edit
ta: மாற்று

en: Name
ta: பெயர்

en: Save
ta: சேமி

en: Add
ta: சேர்

en: @type: deleted %title.
ta: @type:  %title நீக்கப்பட்டது.

en: About
ta: பற்றி
