Students (DB Example) (8.x-1.1) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ku: سڕینه‌وه‌

en: Edit
ku: دەسکاریکردن

en: Name
ku: ناو

en: Add
ku: زیاد بکە

en: @type: deleted %title.
ku: @type: %title سڕایەوە.
