Students (DB Example) (8.x-1.1) - en to no translation catalogue (8 entries)

en: Delete
no: Slett

en: Edit
no: Rediger

en: Name
no: Navn

en: Add
no: Legg til

en: Id
no: ID

en: Gender
no: Kjønn

en: @type: deleted %title.
no: @type: %title slettet.

en: Students
no: Studenter
