Students (DB Example) (8.x-1.2) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Edit
pl: Edytuj

en: Name
pl: Nazwa

en: Add
pl: Dodaj

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: @type: deleted %title.
pl: @type: usunięto %title.

en: Hello World
pl: Witaj świecie
