Students (DB Example) (8.x-1.2) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Delete
fa: حذف

en: Edit
fa: تدوین

en: Name
fa: نام

en: Add
fa: افزودن

en: Id
fa: هویت

en: Gender
fa: جنسیت

en: @type: deleted %title.
fa: @type: %title حذف شد.
