Students (DB Example) (8.x-1.3) - en to pl translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
pl: Anuluj

en: Age
pl: Wiek

en: Name
pl: Nazwa

en: operations
pl: operacje

en: Gender
pl: Płeć

en: Male
pl: Mężczyzna

en: Female
pl: Kobieta

en: About
pl: O stronie
