Students (DB Example) (8.x-1.4) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Age
af: Ouderdom

en: Edit
af: Wysig

en: Name
af: Naam

en: Save
af: Stoor

en: Add
af: Voeg by
