Students (DB Example) (8.x-1.4) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Age
be: Узрост

en: Edit
be: Рэдагаваць

en: Name
be: Імя

en: Save
be: Захаваць

en: Add
be: Дадаць

en: @type: deleted %title.
be: @type: выдалены %title.

en: About
be: Аб
