Students (DB Example) (8.x-1.4) - en to he translation catalogue (9 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Age
he: גיל

en: Edit
he: עריכה

en: Name
he: שם

en: Save
he: שמירה

en: Add
he: הוספה

en: operations
he: פעולות

en: @type: deleted %title.
he: @type: %title נמחק.

en: About
he: אודות
