Students (DB Example) (8.x-1.4) - en to hr translation catalogue (8 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Age
hr: Starost

en: Edit
hr: Uredi

en: Name
hr: Naziv

en: Save
hr: Spremi

en: Add
hr: Dodaj

en: @type: deleted %title.
hr: @type: uklonjen %title.

en: About
hr: Opis
