Students (DB Example) (8.x-1.4) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Edit
km: កែសម្រួល

en: Name
km: ឈ្មោះ

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Add
km: បន្ថែម

en: @type: deleted %title.
km: @type ៖ បាន​លុប %title ។

en: About
km: អំពី
