Students (DB Example) (8.x-1.4) - en to kn translation catalogue (9 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Age
kn: ಪ್ರಾಯ

en: Edit
kn: ಸಂಸ್ಕರಿಸು

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Save
kn: ಉಳಿಸಿ

en: Add
kn: ಸೇರಿಸು

en: Gender
kn: ಲಿಂಗ

en: Male
kn: ಮಲೆ

en: About
kn: ಕುರಿತು
