Students (DB Example) (8.x-1.4) - en to lt translation catalogue (8 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Age
lt: Amžius

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Save
lt: Saugoti

en: Add
lt: Pridėti

en: @type: deleted %title.
lt: @type: pašalintas %title.

en: About
lt: Apie
