Students (DB Example) (8.x-1.4) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Age
mr: वय

en: Edit
mr: संपादन

en: Name
mr: नाव

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Add
mr: समाविष्ट करा
