Students (DB Example) (8.x-1.4) - en to my translation catalogue (7 entries)

en: Delete
my: ပယ်ဖျက်

en: Age
my: အသက်

en: Edit
my: ပြင်ရန်

en: Name
my: အမည်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Add
my: အသစ်ထပ်ပေါင်းပါ

en: About
my: အကြောင်း
