Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Edit
az: Dəyiş

en: Name
az: Ad

en: Save
az: Saxla

en: Add
az: Əlavə et

en: @type: deleted %title.
az: @type: %title silindi.

en: About
az: Haqqında
