Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Edit
bn: সম্পাদন

en: Name
bn: নাম

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Add
bn: যুক্ত কর

en: About
bn: সম্পর্কে
