Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to bs translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bs: Briši

en: Edit
bs: Izmjeni

en: Name
bs: Ime

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Add
bs: Dodaj

en: @type: deleted %title.
bs: @type: obrisan %title.
