Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to cs translation catalogue (8 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Age
cs: Věk

en: Edit
cs: Upravit

en: Name
cs: Jméno

en: Save
cs: Uložit

en: Add
cs: Přidat

en: @type: deleted %title.
cs: @type: smazáno %title.

en: About
cs: Popis
