Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to hy translation catalogue (5 entries)

en: Delete
hy: Ջնջել

en: Edit
hy: Խմբագրել

en: Name
hy: Անուն

en: Save
hy: Պահպանել

en: Add
hy: Ավելացնել
