Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to is translation catalogue (7 entries)

en: Delete
is: Eyða

en: Age
is: Aldur

en: Edit
is: Breyta

en: Name
is: Nafn

en: Save
is: Vista

en: Add
is: Bæta við

en: About
is: Um
