Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Delete
jv: Busak

en: Edit
jv: Sunting

en: Name
jv: Jeneng

en: Save
jv: Simpen

en: Add
jv: Tambah

en: @type: deleted %title.
jv: @type: dibusak %title.

en: About
jv: Ngenani
