Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Age
ru: Возраст

en: Edit
ru: Редактировать

en: Name
ru: Название

en: Save
ru: Сохранить

en: Add
ru: Добавить

en: operations
ru: операции

en: Gender
ru: Пол

en: Male
ru: Мужской

en: Female
ru: Женский

en: @type: deleted %title.
ru: @type: удален материал %title.

en: About
ru: Информация

en: Students
ru: Студенты
