Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to sl translation catalogue (7 entries)

en: Delete
sl: Izbriši

en: Edit
sl: Uredi

en: Name
sl: Ime

en: Save
sl: Shrani

en: Add
sl: Dodaj

en: @type: deleted %title.
sl: @type: zbrisano %title.

en: About
sl: O modulu
