Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Age
te: వయసు

en: Edit
te: మార్చు

en: Name
te: పేరు

en: Save
te: భద్రపరచు

en: Add
te: చేర్చు

en: About
te: గురించి
