Students (DB Example) (8.x-1.5) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Age
ur: عمر

en: Edit
ur: تدوین

en: Name
ur: نام

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Add
ur: شامل کریں
