Students (DB Example) (8.x-1.6) - en to ro translation catalogue (8 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Age
ro: Vârstă

en: Edit
ro: Editați

en: Name
ro: Nume

en: Save
ro: Salvare

en: Add
ro: Adaugă

en: @type: deleted %title.
ro: @type: %title șters.

en: About
ro: Despre
